ChessBase 14

ChessBase 14 – دانلود رایگان نرم افزار شطرج ChessBase 14

ضمن عرض سلام خدمت همه کاربران عزیز مرکز آموزش شطرنج استاد هرندی، امروز با دانلود رایگان نرم افزار آموزشی شطرنج ChessBase 14 در خدمت شما عزیزان هستیم.

نرم افزار ChessBase 14 بدون شک قویترین دستیار در امر آموزش شطرنج به حساب می آید و همه شطرنجبازان به امکانات آن واقف هستند. شرکت ChessBase سالهاست که با تهیه انواع نرم افزارهای آموزشی، کاربردی، انجین های شطرنجی، بانکهای اطلاعاتی بازیهای شطرنج و … در خدمت جامعه جهانی شطرنج است و  رتبه اول را در بین تمامی شرکتهای فعال در این زمینه به خود اختصاص داده است. نرم افزار ChessBase کامل ترین محصول در بین تمامی محصولات این شرکت به حساب می آید و کاربران محصولات شرکت ChessBase برای استفاده از اکثر این محصولات, نیازمند استفاده از این نرم افزار هستند.

کاربردهای نرم افزار ChessBase 14

نرم افزار ChessBase 14 کاربردهای فراوانی دارد که در زیر به چند نمونه از آنها اشاره میشود:

  1. ایجاد بانکهای اطلاعاتی بازیهای شطرنج
  2. ویرایش بانکهای اطلاعاتی بازیهای شطرنج
  3. پردازش بانکهای اطلاعاتی بازیهای شطرنج
  4. آنالیز و تجزیه و تحلیل بازیها
  5. امکانات ویرایشی جهت تهیه و چاپ کتاب، مجله، مقاله، بولتن مسابقات، جزوه های آموزشی و …
  6. امکانات تهیه و نشر مطالب شطرنجی در اینترنت
  7. و…

دانلود رایگان ChessBase 14

این نرم افزار در شرکت سازنده  قیمت بالایی دارد و هر کسی توانایی خرید نسخه اوریجینال آن را ندارد. البته در سطح اینترنت نسخه هایی از این نرم افزار را با قیمت ارزانتر به فروش میرسانند و حتی ممکن است با کمی جستجو بتوان نسخه های رایگان این نرم افزار با ارزش را پیدا کرد. اما از آنجایی که ارائه رایگان نرم افزارهای کاربردی به عنوان اصلی ترین روش هکرها برای انتقال انواع بدافزارها جهت نفوذ به کامپیوتر کاربران و سرقت اطلاعات ارزشمند آنها به شمار می آید، لذا نمی توان به نسخه های رایگانی که توسط اشخاص ناشناس در سطح اینترنت قرار گرفته اطمینان کرد.

شما با دانلود نرم افزارهای کاربردی شطرنج از سایتمرکز آموزش شطرنج استاد هرندیمیتوانید با خیالی آسوده و بدون خطر آلوده شدن سیستم به بدافزارها از این نرم افزارها بصورت رایگان بهرمند شوند.

کاربران عزیز سایت میتوانند جهت دانلود رایگان نرم افزار آموزشی شطرنج به بخش دانلودها و یا مطالب آموزشی سایت مراجعه کنند. کلیه نرم افزارهای آموزشی و کاربردی که از کیفیت لازم برخوردارند  به تدریج بر روی سایت قرار خواهند گرفت.

پسورد فایل: harandi-chesscenter.ir

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید